سامانه ارسال پیام کوتاه آی اس ام اس از مجموعه سرویس های شرکت فناوری اطلاعات لینکوتک پارس می باشد (سایت لینکوتک پارس)

 

 

 

لینکوتک در سال 87 با رویکردی متفاوت از آنچه تا به امروز رواج داشته تاسیس شد تا دروازهای نوین باشد به سمت دنیای ارتباطاتی دیگر و مفتخریم اعلام نماییم که فعالیت و عملکرد موفقیت آمیزی را تا به امروز به نمایش گذاشته ایم. جذب نخبگان٬بازگرداندن سرمایه های انسانی به کشورو استفاده از ظرفیت های بالای آن ها در جهت رشد و تعالی این مرز و بوم تمایزی را در این مجموعه به ارمغان آورده است تا با استفاده از این ظرفیت های بالای نوابغ و مهندسان داخلی محصولاتی را تولید نماید که قابل رقابت در بازارهای جهانی باشد. مشارکت در پروژه های گسترده٬ تجربه و توان رشد پایداری را برای مجموعه فراهم آورده است.

 

شرکت لینکوتک پارس به عنوان یکی از شرکت های تخصصی در زمینه فناوری اطلاعات ٬اینک در مسیر خود به سوی تعالی و مدیریت کیفیت فراگیر ٬ ضمن ارج نهادن به خواسته ها و انتظارات مشتریان در راستای نیل به اهداف متعالی خود یعنی دستیابی به بالاترین سطح رضایتمندی مشتریان با انتخاب بهترین متد های برنامه نویسی روز دنیا ٬ ضمن تعهد به بهبود مداوم این روند با در نظر گرفتن تمامی نکات و مسائل امنیتی ٬ سیستمی مناسب با نیاز های مشتریان خود ارائه دهد.

 

 

در طول این مدت مجموعه خدمات و امکانات متعددی را در بستر وب با در نظر داشتن نیاز بازار و رشد و گسترش سریع و جهانی تکنولوژی عرضه نموده است . مشارکت و پیوستگی مداوم استراتژیک مجموعه به بازار٬ نقش بسزایی را در این عملکرد ایفا کرده است

 

 

ما عمیقاً معتقدیم که در شرایط کنونی ، برای توسعه در زمینه فناوری اطلاعات، نیازمند فعال کردن و شکوفا ساختن توانایی‌های درونی خود هستیم و برای پیشبرد اهداف و راهبردهای کلان اجتماعی خود چون فن‌آوری ، تولید نرم افزار ، ارتقاء کیفیت ، گسترش فرامرزی بازار فناوری ، توسعه منابع انسانی از نظر مهارت و خلاقیت لزوماً باید راهکارهایی اجرایی و سازگار با محیط و متناسب با منابع در دسترس پیدا کرده و یافتن این راهکارها ، جز با کار پژوهشی و برپایه اندیشه‌های بومی ممکن نیست . راز پیشرفت کشورهای صنعتی نیز در اتخاذ چنین خط مشی‌های نهفته است و این نکته‌ای است که باید به طور عمیق ، متوجه اعجاز آن شد.

این شرکت علاوه بر خدمت رسانی به بیش از 400 شرکت داخلی و 45 شرکت خارجی افتخار همکاری با مشتریان بزرگی مانند نهاد ریاست جمهوری ، معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری ، وزارت علوم و تحقیقات و فناوری ، وزارت درمان بهداشت و آموزش پزشکی ، نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ، بانک مرکزی و ... را دارا می باشد

 

نگرش ما در خدمت دهی شامل تمام مشتریان است صرف نظر از ابعاد و حجم پروژه٬ که این امر امکان تجربه ای هموار را به مشتری جهت تراکنشی به سمت دنیای الکترونیک فراهم می کند.

مجموعه های تابعه لینکوتک پارس :

فروشگاه اینترنتی باسلامت Basalamat.com

شبکه خبری فناوری اطلاعات iNews.ir

سامانه رستوران های تهران بزرگ 118food.com

سامانه پیام کوتاه iSms.ir

پست الکترونیک ملی iMail.ir